Ані Лорак натякнула на роман з чоловіком далеким від ідеалів краси

Ані Лорак вперше за довгий час дала інтерв'ю і розповіла про особисте життя. Успішна артистка натякнула на нові відносини.

Ані Лорак натякнула на роман з чоловіком далеким від ідеалів краси - today.ua

Напередодні 2020 року Ані Лорак розлучилася зі своїм колишнім чоловіком, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Відтоді про особисте життя артистки нічого невідомо. Кілька разів в пресі з'являлися чутки про її романи, але ніяких підтверджень не було.

В інтерв'ю українська співачка розповіла, що з віком зрозуміла, що зовнішність не головне в чоловіках.

"Під час життєвої подорожі я зрозуміла, що справжнє почуття любові, прихильності і щастя не залежать від трьох речей. Вага, вік і зовнішність. Виявляється, можна закохатися в маленького товстенького і лисенького чоловіка - здавалося б, він такий далекий від твого героя, але у нього такий багатий внутрішній світ, з ним так цікаво", - зазначила співачка.

Ані Лорак підкреслила, що найбільше цінує в чоловіках доброту, щедрість, внутрішній стрижень і розум. А ось неохайну і жадібну людину вона вважає негідною. Артистка порадила дівчатам перестати терпіти і йти з неугодних відносин. Ані Лорак натякнула на роман з чоловіком далеким від ідеалів краси

"Раніше нас вчили, що потрібно терпіти, сьогодні я не погоджуся з цим. Чому ми себе принижуємо? Чому я щось винна? А що винна? Бути щасливою, коханою, бути володарем свого життя", - уклала виконавиця.

Нагадаємо, Ані Лорак після 7-річної перерви вперше виступить в Україні.