Ані Лорак призначила нові дати концертів: де виступить українська співачка, яка мовчить про війну

Українська співачка Ані Лорак, народжена у місті Кіцмань, Чернівецькій області, вже давно живе та працює в Росії. Остаточно в РФ вона перебралася у 2014 році і навіть перестала давати концерти на Батьківщині, оскільки її жорстко засудили за мовчання щодо війни на Донеччині та окупації Криму.

Ані Лорак призначила нові дати концертів: де виступить українська співачка, яка мовчить про війну - today.ua

З початку повномасштабної війни, яку розпочала Росія проти України 24 лютого 2022 року, українська артистка не говорить про те, що відбувається. Повідомляється, що виконавиця скасувала концерти в РФ та поїхала за кордон. Де саме знаходиться зірка, невідомо. Вона не веде соціальні мережі і знову вважає за краще мовчати.

Вона завжди називала себе "голубкою миру" і намагалася відсидітися одразу на двох стільцях, залишаючись "хорошою" для України та Росії. Ані Лорак призначила нові дати концертів: де виступить українська співачка, яка мовчить про війну Поки Ані Лорак не дає концертів у РФ, артистка вирішила підзаробити в іншому місці. На офіційному сайті зірки з'явилася нова інформація – нові дати концертів, які відбудуться у Німеччині та Чехії. Варто зазначити, що ціни за квитки вказані не в рублях, а в валюті –  від 35 до 149 євро.

Нагадаємо, Ольга Цибульська різко засудила Регіну Тодоренко та Ані Лорак: "Поміняти свою кар'єру на обстріляних родичів".