Ані Лорак опинилася на межі розорення після заяв про Меладзе

Автор: Шевченко Лилия

Українська співачка Ані Лорак, яка живе і здійснює концертну діяльність в РФ, зіткнулася з великими проблемами. Бізнес виконавиці виявився під загрозою повної ліквідації.

Ані Лорак опинилася на межі розорення після заяв про Меладзе - today.ua

Співачка Ані Лорак почала боротьбу за порятунок свого бізнесу після того, як податкова служба Росії виявила серйозне порушення. Багато шанувальників вирішили, що проблеми в житті виконавиці з'явилися після її публічних заяв про те, що продюсер Костянтин Меладзе пропонував їй просування по кар'єрних сходах в обмін на інтимні стосунки. Після заяв Ані Лорак вибухнув справжній скандал, але пізніше сама співачка спростувала свої слова і додала, що це журналісти як завжди все переплутали та не правильно її зрозуміли. Відзначимо, що Костянтин Меладзе не став коментувати звинувачення на свою адресу.

Що стосується бізнесу Ані Лорак, то їй належить підприємство ТОВ "Ані Лорак Продакшн", зареєстроване на території Росії. У податковій інспекції виявили, що юридична адреса цієї компанії не відповідає фактичній. Це є серйозним порушенням, яке може спричинити повну ліквідацію фірми.

На усунення порушень в документації ТОВ "Ані Лорак Продакшн" співачці дали кілька місяців. За цей час Ані Лорак встигла виправити ситуацію і уникла розорення.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Українцям готують велике підвищення податків

Ані Лорак опинилася на межі розорення після заяв про Меладзе За словами адвоката співачки, скандал з Костянтином Меладзе в даній ситуації ні до чого, з подібною проблемою представники шоу-бізнесу стикаються дуже часто.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У базі юросіб ставиться відмітка про те, що відомості недійсні. З цього моменту у ТОВ є якийсь час, щоб змінити ситуацію, зв'язавшись з перевіряючими. Якщо ж цього не відбувається, податкова починає процедуру ліквідації організації", - уточнив юрист.

Нагадаємо, раніше Ані Лорак разом з колишнім чоловіком влаштували для дочки Софії гучне свято на честь її Дня народження.