Ані Лорак вся в шкірі знову приїхала до Київа

Ані Лорак знову приїхала в Україну. Зірка заглянула в студію радіо, мабуть, щоб обговорити вихід нового хіта. Виглядала артистка чудово в шкіряному вбранні.

Ані Лорак вся в шкірі знову приїхала до Київа - today.ua

У Інстаграм-сторіз успішна українська виконавиця поділилася новими фотографіями. Зірка, що в основному проживає і працює в Росії, приїхала до Києва. Ані Лорак поділилася кадрами, зробленими в студії радіо «Люкс FM». Там вона зустрілася зі Славою Дьоміним і, мабуть, дала йому інтерв'ю.

У кадрі виконавиця постала в легінсах під шкіру, чорній кофті та шкірянці. Волосся Ані Лорак прибрала в хвіст на потилиці, залишивши пару передніх пасом обрамляти обличчя. Макіяж артистка зробила відповідним своєму вбранню: зухвалий смокі айс. Ані Лорак вся в шкірі знову приїхала до Київа Швидше за все днями вийде інтерв'ю з успішною артисткою, в якому вона відповість на кілька провокаційних запитань зоряного ведучого.

Нагадаємо, Ані Лорак похвалилася трендовою у 2021 році стрижкою шеггі. Останнім часом співачка часто експериментує над зовнішністю, приміряючи зовсім несподівані образи. Після того як зірка здивувала шанувальників ультракоротким каре на ніжці, вона похвалилася найстильнішою в цьому році зачіскою.