Ганна Кошмал зі “Сватів“ похвалилася рідкісним фото з чоловіком

Ганна Кошмал тримає своє особисте життя у секреті. Виконавиця ролі Жені Ковальової у комедійному серіалі "Свати" одружена вже понад чотири роки, проте досі так і не показала обличчя свого чоловіка.

Ганна Кошмал зі “Сватів“ похвалилася рідкісним фото з чоловіком - today.ua

Відомо, що коханого успішної української актриси звуть Іван. Перш ніж скріпити союз молоді люди тривалий час жили в цивільному шлюбі.

Зрідка в особистому обліковому записі в Інстаграм Ганна Кошмал влаштовує розважальний контент для шанувальників, пропонуючи їм назвати подію або дату, а вона покаже фотографію. Підписники вирішили хоч якось побачити нові фото із чоловіком зірки. І вона показала його. У кадрі Аня та Іван постали в полі на заході сонця. Актриса повисла в обіймах коханого, прикривши собою його обличчя. Ганна Кошмал зі “Сватів“ похвалилася рідкісним фото з чоловіком До весілля Ганна Кошмал готувалася ґрунтовно, бо хотіла, щоб усе пройшло за правилами та традиціями. Вона мріяла про велике свято з пишною білою сукнею, родичами та друзями, танцями, шоу-програмою та багатоярусним святковим тортом. Ганна Кошмал зі “Сватів“ похвалилася рідкісним фото з чоловіком На прохання фаната показати знімок із весілля зірка ситкому "Свати" опублікувала яскравий кадр, зроблений у момент, коли наречена танцює із подружками нареченої. Заміж Ганна Кошмал виходила в гарній сукні з корсетом, без бретелей та пишною багатошаровою фатиновою спідницею.

Анна та Іван мають сина, який народився в червні 2018 року. Донедавна актриса не показувала публіці обличчя хлопчика, проте зараз частина радує фанатів його чарівною мордочкою. Ганна Кошмал зі “Сватів“ похвалилася рідкісним фото з чоловіком Нагадаємо, Ганна Кошмал зі "Сватів" у сукні з ефектним декольте похвалилася стрункою фігурою.