Астролог розповів, коли розпочнеться звільнення окупованих територій України

Понад три місяці український народ героїчно чинить опір російським окупантам. Через несвоєчасну підтримку Заходу та ЄС наші військові не можуть розпочати наступальну операцію, щоб звільнити окуповані землі. Але відомий астролог Дмитро Уранус упевнений, що незабаром, коли Марс перейде на знак Тельця, ситуація кардинально зміниться.

Астролог розповів, коли розпочнеться звільнення окупованих територій України - today.ua

Експерти за зірками неодноразово зазначали, що Марс благоволить агресії путіна, але вже у липні ситуація на фронті зміниться на бік України.

"Після 5 липня Марс переходить у Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо в серпні. Телець - знак України. І бог війни Марс втратить свій натиск і силу, проходячи Тельцем. Марс перестане благоволити агресору у липні", - каже астролог.

Астролог розповів, коли розпочнеться звільнення окупованих територій України До того ж на початку серпня відбудеться рідкісна астрологічна подія – Марс вступить у поєднання з Місячним Вузлом та Ураном у Тельці. Таке буває раз на 167 років. Останній раз у цей період – у травні 1855 року зірки вплинули на перебіг війни та допомогли перемогти Росію.

"Коли союзні війська висадили десант у Керчі і розпочали наступ на Севастополь. Після такого аспекту протягом кількох місяців прискорилася військова поразка Росії у кримській війні, і у вересні 1855 року сталося падіння Севастополя", - каже астролог.

Астролог розповів, коли розпочнеться звільнення окупованих територій України За його словами, із серпня по листопад українським військовим вдасться відбити Донбас. З листопада по грудень вони розпочнуть звільнення південних регіонів країни, включаючи Херсон. А з грудня до лютого буде операція зі звільнення Криму.

Нагадаємо, астролог Дмитро Уранус спрогнозував долю України на найближчі 10 років, назвавши умови, через які нашої країни може більше не бути.