Астрологи назвали найкращих тат за знаком Зодіаку

Жінки за своєю природою шукають партнера, який став би не тільки хорошим і вірним чоловіком, але ще і турботливим батьком, що проявляє інтерес до дитини. Виявляється, між тим, хто ваш чоловік по зодіаку, і який він тато, є особливий зв'язок. Астрологи розповіли, хто з представників зодіакального кола буде самим дбайливим, веселим і уважним татком.

Астрологи назвали найкращих тат за знаком Зодіаку - today.ua

Телець

Якщо ваш чоловік Телець - то вам дуже пощастило, адже краще тата вам не знайти. За ним ваша сім'я буде як за кам'яною стіною і на нього можна покластися абсолютно у всіх питаннях: фінансових і побутових. Батько-Телець точно знає, як роздобути грошей, як створити порядок і затишок вдома, а також не проти пограти та повчити уроки з дітьми. Тельці не тільки готові взяти все в свої руки, але і знають, як підтримати свою другу половинку. Вони великі ентузіасти й любителі пригод, а тому різні вилазки, подорожі та затії вам точно забезпечені.

Рак

Астрологи назвали найкращих тат за знаком Зодіаку Природжені сім'янини - це точно чоловіки-Раки, адже в них закладений батьківський потенціал. Це дуже дбайливі та чуйні люди, які відразу ж зрозуміють, що з їхньою дитиною щось не так. Вони не закриють очі на проблему, а будуть докопуватися, поки не дізнаються, що сталося. Папи-Раки будуть підтримувати дітей протягом усього їх життєвого шляху. Також вони не проти поміняти підгузник і взяти на себе обов'язки відводити дітей в школу або садок.

Терези

Терези - справжні веселуни. З таким татком буде не нудно нікому, ні мамі, ні численному потомству. У все, що пов'язано з веселощами та іграми, діти звуть саме батьків-Терезів. Зазвичай вони будують дуже теплі та дружні відносини зі своїми синами-доньками, прислухаються до них і дають не дуже строгі та не дуже повчальні поради. Між татом-Терезами та дітьми зазвичай складається безумовна довіра.

Нагадаємо, астрологи назвали три знаки Зодіаку, які досягають великих висот в бізнесі.

ДЖЕРЕЛОelle.ru