Астрологи назвали п'ять найбільш підлих знаків Зодіаку

У кожного з нас є, як хороші, так і погані якості. Але хтось намагається розвивати в собі тільки позитивні сторони, а хтось користується цим. Астрологи назвали найбільш лицемірні і брехливі знаки Зодіаку, які здатні на зраду.

Астрологи назвали п'ять найбільш підлих знаків Зодіаку - today.ua

Лев

Люди, народжені під цим знаком, дуже імпульсивні особистості, які готові йти по головах заради власної мети. Якщо ж їх хтось розчарував, то Леви справляються з ними безжально, пускаючи в хід всю свою підлість і підступність.

Скорпіон

Підлі від природи Скорпіони готові розправитися не тільки з ворогом, але і найближчою людиною. Вони розважливі і хитрі. Відчувши слабкість в спілкуванні, Скорпіон обов'язково цим скористається.

Діва

На відміну від Скорпіонів Діва не готова підставити рідну і близьку людину, а навпаки, готова заради неї на все. Але після цього обов'язково зажадає подяки і поваги. Люди, народжені під цим знаком, дуже люблять плітки і інтриги.

Козеріг

У представників цього знака спостерігається безпричинна злість і прихована агресія, вони емоційно неврівноважені і підступні. Спробувати щось пояснити розлюченому Козерогу просто неможливо. А ще вони дуже мстиві.

Близнюки

І самим підлим знаком Зодіаку, за словами астрологів, вважаються Близнюки. Представники цього знака - лукаві люди, у яких швидко змінюються бажання, думки і настрій. Сьогодні вони за вас горою, а завтра - можуть пройти повз. Самолюбні Близнюки хочуть, щоб всі навколо потурали їм, а їх реакцію на що-небудь просто неможливо передбачити.

Нагадаємо, астрологи назвали знаки Зодіаку, яким дуже пощастить на цьому тижні.

ДЖЕРЕЛОprofile.ru