Астрологи назвали три найпідліші знаки Зодіаку

Світ не без добрих, і не без злих людей, які намагаються використовувати будь-яку можливість. Вони здатні навіть підставити ближнього свого, щоб домогтися своєї мети. Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку найзлісніші, підлі і підступні. Ці представники зодіакального кола не звикли прощати чужих перемог.

Астрологи назвали три найпідліші знаки Зодіаку - today.ua

Скорпіон

Самим злим і підлим знаком серед всіх дванадцяти астрологи називають представників іменного цього знака Зодіаку. Скорпіони дуже хитрі. Вони здатні зробити все, щоб досягти своєї мети: підставити друга і ставити палиці в колеса.

Лев

Самозакохані Леви терпіти не можуть, коли хтось інший, а не вони, опиняється в центрі уваги. Вони не пробачать комусь іншому перемогу, а свої інтереси ставлять понад усе.

Діва

Милі і невинні на перший погляд Діви, насправді підступні генії. Саме цей знак вінчає трійку найлютіших і підступніших знаків Зодіаку, тому запам'ятайте, що перебуваючи поруч з ними не можна розслаблятися. Всі свої таланти вони направляють для того, щоб реалізувати свої плани, і готові йти по головах, підставляючи навіть ближнього свого. За їх привітною посмішкою нерідко може ховатися ненависть.

Нагадаємо, астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не терплять критики і жартів над собою.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua