Астрологи розповіли, як повний місяць впливає на знаки Зодіаку

Стихії знаків Зодіаку по-різному реагують на повний місяць. Одні збирають енергію, яка допоможе їм досягти нових вершин; інші падають духом; третім вдається довести розпочате до кінця; а четверті стають надмірно сентиментальні.

Астрологи розповіли, як повний місяць впливає на знаки Зодіаку - today.ua

Особливо Місяць пов'язаний зі знаками морської стихії. Для Раків, Скорпіонів і Риб в цей період настає час для хаосу і драм. Емоції візьмуть верх над людьми, народженими під цими знаками, а в результаті наздожене почуття полегшення та осяяння в розв'язанні старих проблем.

Земним знакам Зодіаку, а саме Тельцям, Дівам і Козерогам, повний місяць допоможе довести давно розпочату справу до кінця або зрушити з мертвої точки та почати виконувати задумані плани.

У період повного місяця розум повітряних знаків - Близнюків, Терезів і Водоліїв, буде злегка розпливчастим. Можливо, вони зіб'ються з пантелику і загрузнуть в недомовках і глибоких міркуваннях про життя.

Вогненні знаки, а саме Овни, Леви та Стрільці, напередодні повного місяця відчували, як можуть зробити щось велике, і готовність зробити сміливий крок.

Пропонуємо вам також дізнатися, чим астрологи радять краще зайнятися в період повного місяця в лютому 2021.

ДЖЕРЕЛОelle.ru