Бен Аффлек натякнув, що стало причиною його розставання з Дженніфер Лопес

Після возз'єднання з Дженніфер Лопес кар'єра Бена Аффлека знову пішла вгору. Всі говорять про відносини Бенніфер (Бен і Дженніфер) і про те, що незабаром закохані таки зіграють весілля після того, як майже 20 років тому було розірвано їх заручини.

Бен Аффлек натякнув, що стало причиною його розставання з Дженніфер Лопес - today.ua

Нещодавно вийшло нове інтерв'ю американського актора, яке він дав виданню Entertainment Weekly. З журналістами Бен Аффлек поділився новими одкровеннями про період, коли зародилися його стосунки з Джей Ло.

Відомо, що пара познайомилася на зйомках фільму Джильї, співрежисером якого виступив Бен. Попри те, що картина провалилася з тріском, отримавши шість антипремій "Золота малина", включаючи номінації "Найгірший фільм", "Найгірший режисер", "Найгірший актор" і "Найгірша акторка", зародився бурхливий роман двох акторів.

"Якби реакція на "Джільї" не трапилася, я б, напевно, не вирішив: "У мене немає іншого шляху, крім режисури". І це виявилося справжнім коханням всього мого професійного життя. Так що в цьому сенсі це подарунок. І я познайомився з Дженніфер Лопес, відносини з якою були дуже значущі для мене на той момент", - зазначив Бен Аффлек.

Бен Аффлек натякнув, що стало причиною його розставання з Дженніфер Лопес Зустрічалися актори з 2002 до 2004 роки і розсталися незабаром після виходу картини "Джільї". В інтерв'ю Аффлек зазначив, що дуже переживав через те, що його стосунки з Дженніфер Лопес приваблюють публіку більше, ніж картини за його участю. Мабуть, саме це і спричинило, чому Бен не довів справу до кінця і не обмінявся кільцями з актрисою. Тепер у пари з'явився другий шанс, який вони не повинні прогаяти.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес згадала своє коріння і в пончо сходила на побачення з Беном Аффлеком.