Бен Аффлек зблизився з дітьми Дженніфер Лопес: близнюки подружилися з новим бойфрендом мами

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек - найбільш обговорювана пара в Голлівуді. Їх не затьмарили навіть новини про можливе возз'єднання Анджеліни Джолі з її колишнім чоловіком. Закохані, які збиралися одружитися ще у 2000-х роках, відновили свій роман з новою силою і на цей раз, судячи з усього, справа таки дійде до весілля.

Бен Аффлек зблизився з дітьми Дженніфер Лопес: близнюки подружилися з новим бойфрендом мами - today.ua

Папарацці невпинно переслідують Джей Ло і Бена Аффлека, а в ЗМІ з'являються чергові доноси наближених до пари джерел про їхні стосунки. Нещодавно стало відомо, що Лопес вже познайомила своїх дітей зі своїм старим новим залицяльником, хоча і збиралася не поспішати з цим рішення. За свої 13 років близнюки Емма і Макс побачили безліч маминих бойфрендів, а тому звикли, що у неї постійно нові романи.

За словами друзів пари, Бен Аффлек і Дженніфер Лопес разом з близнюками відвідали вечірку з нагоди дня народження молодшої сестри співачки. Актор відмінно ладнає з Еммою і Максом, та й самі діти від нього в захваті. Бен Аффлек зблизився з дітьми Дженніфер Лопес: близнюки подружилися з новим бойфрендом мами

"Він повністю підкорив сім'ю Джен своєю чарівністю. Бен добре поводиться з дітьми. Він ставив їм питання, багато посміхався. Зі свята вони пішли всі разом. Бен відкрив дверцята машини і переконався, що діти сіли всередину. Весь вечір з його обличчя не сходила усмішка . Здавалося, він дуже щасливий", - зазначив інсайдер в інтерв'ю ІноЗМІ.

А ось колишній наречений Дженніфер Лопес все ніяк не може змиритися з втратою коханої. У пресі з'явилися новини про те, що Алекс Родрігес мало не переслідує зірку. Стало відомо, що колишній бейсболіст орендував будинок по сусідству з актрисою.