Вагітна Катя Осадча похвалилася стрункими ногами у білому купальнику

Катя Осадча та Юрій Горбунов з сином відмінно провели час на відпочинку в Туреччині. Зоряна родина змогла виділити час на подорожі, щоб повністю абстрагуватися від роботи. Успішна ведуча, яка раніше намагалася приховувати свою вагітність, дуже часто радувала шанувальників знімками в купальниках.

Вагітна Катя Осадча похвалилася стрункими ногами у білому купальнику - today.ua

Повернувшись додому, зірка продовжує згадувати, як же добре було у відпустці, як вона ніжилася у басейна, купалася в морі, проводила час з коханим чоловіком і сином. В особистому акаунті в Інстаграм Катя Осадча опублікувала нове фото.

"Літо мчить з шаленою швидкістю, але цьго літа відчувається час інакше, адже щодня наближаємося до знайомства з новою людиною.  Ps нова навичка в позуванні, стати так, щоб проглядалась талія", - зазначила в публікації зірка.

У кадрі незмінна ведуча програми "Світське життя" постала в кадрі на тлі пляжу і моря, позуючи в цільному білосніжному купальнику. Образ Катя Осадча завершила солом'яним капелюхом, трендовим у 2021 році намистом і сонцезахисними окулярами.

Фігурі зірки можна тільки позаздрити. У неї стрункі ноги без целюліту, вузька талія, пишні груди, враховуючи, що вона знаходиться на останніх місяцях вагітності. Шанувальники не перестають захоплюватися, наскільки чудово виглядає артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katya Osadcha (@kosadcha)

"Ви дуже красива і талія у вас прекрасна", "Напевно, буде дівчинка", "Вам так личить вагітність", "Так талія таки є, незважаючи ні на що", "Красуня", "Ідеально виглядаєш", "Нової людини майже непомітно в цій позі", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, вагітна Катя Осадча показала, як рятується від спеки на відпочинку в Туреччині.