Вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці в чорній сукні, зробивши гучну заяву

Меган Маркл і принц Гаррі пройшли нелегкий шлях і зробили це разом. Пам'ятаючи про труднощі, з якими зіткнулася його мати, герцог Сассекський зробив все, щоб підтримати дружину. Закохані вийшли зі складу королівської сім'ї, щоб втекти від цькування і переслідування британської преси.

Вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці в чорній сукні, зробивши гучну заяву - today.ua

А тому для нового випуску шоу Опри Вінфрі, в якому взяли участь Меган Маркл і принц Гаррі, колишня американська актриса одягла сукню зі змістом.

Члени королівської сім'ї Великобританії часто використовують свої наряди, щоб зробити заяву або послати повідомлення публіці. Це можуть бути наряди певних дизайнерів, кольорів або принтів. Попри те, що зірка серіалу форс-мажори покинула монарше сімейство, вона не стала відмовлятися від такої корисної звички. Вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці в чорній сукні, зробивши гучну заяву Для зйомок з Опрою Вінфрі вагітна Меган Маркл вибрала чорне шовкове плаття від Armani з вишитою квіткою лотоса з правого боку вартістю 142 тисячі гривень. Дана квітка символізує відродження і духовне просвітлення. Подібно лотосу, колишній акторці вдається рости й розвиватися в складних умовах. Кожен раз, коли її критикують в пресі, вона примудряється вийти з високо піднятою головою. Вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці в чорній сукні, зробивши гучну заяву Як зазначив в ролику принц Гаррі, він радий, що зміг бути поруч зі своєю дружиною і що їй не довелося справлятися з цькуванням на самоті.

Нагадаємо, Принц Гаррі розповів, які у нього і Меган Маркл відносини з бабусею-королевою після виходу з сім'ї.

ДЖЕРЕЛОtownandcountrymag.com