Вагітна Василіса Фролова бореться з коронавірусом і розповіла про стан здоров'я

Автор: Анастасия Березовская

Василіса Фролова у свої 42 роки вирішила стати мамою, однак і не підозрювала, що їй доведеться боротися за своє здоров'я та дитини. Зірка розповіла, які симптоми відчуває при коронавірусі.

Вагітна Василіса Фролова бореться з коронавірусом і розповіла про стан здоров'я - today.ua

Українська телеведуча Василіса Фролова опублікувала фотографію з клініки, де у неї взяли аналізи, щоб провести тест на коронавірус, який, на жаль, виявився позитивним.

На знімку зірка зображена без макіяжу в масці для обличчя і яскраво-рожевій шапці. Шанувальники звернули увагу, що у Василіси дуже втомлений вигляд і помітні мішки під очима. Мабуть, це великий стрес для майбутньої матусі, зіткнутися з новим вірусом. Вагітна Василіса Фролова бореться з коронавірусом і розповіла про стан здоров'я

«Привіт ковід», - зазначила в публікації Василіса Фролова.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Телеведуча повідомила фанатам, що у неї пропав нюх. Мабуть, саме з цієї причини зірка звернулася за допомогою медиків, щоб пройти тест.

«Ніколи ще нашатир так НЕ пах», - підкреслила Фролова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вагітна Василіса Фролова бореться з коронавірусом і розповіла про стан здоров'я Стурбовані підписники постаралися підтримати Василину, бажаючи їй якнайшвидшого одужання і легкого перебігу хвороби.

Нагадаємо, Маша Єфросініна також повідомила фанатам, що їй прийшов позитивний тест на Covid-19. Незабаром ведуча опублікувала фото з дому, поставши перед шанувальниками зовсім без макіяжу.