Вагітна Василіса Фролова розповіла, скільки важить напередодні пологів

Василіса Фролова зовсім скоро вперше стане мамою. Українська ведуча поділилася з шанувальниками дуже особистою інформацією, не посоромившись назвати свою нинішню вагу. Артистка опублікувала фото, зроблене на вагах практично при надії.

Вагітна Василіса Фролова розповіла, скільки важить напередодні пологів - today.ua

Телеведуча Василіса Фролова завжди відрізнялася дуже стрункою фігурою. При зрості 180 сантиметрів вона могла похвалитися вагою всього лише в 55 кілограмів.

Деякий час назад зірка повідомила, що за час вагітності набрала 7 кілограмів, а ось на дев'ятому місяці її вага збільшилася ще на 8 кілограмів.

У Інстаграм-сторіз 43-річна Василіса Фролова опублікувала фото ваг, на яких можна побачити позначку в 70,4 кілограма.

«Привіт, нова вагова категорія», - жартома підписала публікацію майбутня матуся.

Вагітна Василіса Фролова розповіла, скільки важить напередодні пологів На сьогоднішній час невідомо, хто є батьком майбутнього малюка. Сама ведуча не розкриває особистість чоловіка, від якого вона вагітна. Раніше Василіса Фролова зізналася, що давно хотіла стати мамою, але тільки зараз цій мрії судилося збутися.

Відомо, що у ведучої є коханий, з яким вона живе в цивільному шлюбі. На думку зірки, штамп в паспорті - не найголовніше, і без нього запросто можна обійтися.

Нагадаємо, Василіса Фролова відзначила день народження і розсекретила стать своєї майбутньої дитини.