Вагітній Василісі Фроловій відмовили в прийомі в пологовому будинку через коронавірус

Василіса Фролова, що виношує свою першу дитину, зіткнулася з сумними реаліями української медицини. Відома ведуча на власному прикладі перевірила роботу державного медичного закладу та розповіла про свій біль підписникам.

Вагітній Василісі Фроловій відмовили в прийомі в пологовому будинку через коронавірус - today.ua

Вагітна 42-річна зірка опублікувала великий пост, розповівши про всі труднощі, з якими зіткнулася з лікуванням в період хвороби на коронавірусну інфекцію і ставленням лікаря-гінеколога до жінки в положенні.

У публікації в Фейсбук Василіса Фролова написала:

«Поки не придумали ніяких візуальних маркерів, які вже заразилися COVID, в країні є печерні правила '' Хворий? - не приходити до нас! Якщо що Терміново - викликайте швидку, але тільки не приїжджайте до нас! "- ось так мені відповіли в 7 му пологовому будинку я подарував такий шанс в надії отримати якісне обслуговування Державна поліклініка»

Після того як в пологовому будинку зірці відмовили у допомозі, вона зіткнулася з відсутністю людяності й бажанні виконувати свій обов'язок у гінеколога. Лікар проігнорувала пацієнтку, що приїхала на прийом, і пішла курити. Після цього Василіса три дні не могла з нею зв'язатися, щоб отримати консультацію за результатами аналізів. Вагітній Василісі Фроловій відмовили в прийомі в пологовому будинку через коронавірус Все це було дуже важливо для вагітної ведучої, якій не могли виписати ліки під час коронавірусу без консультації гінеколога, враховуючи положення Фролової.

Нагадаємо, вагітна Василіса Фролова розповіла про стан здоров'я під час хвороби на коронавірус.