Безкоштовне спілкування: Київстар до 31 серпня повернув українцям популярну послугу

Київстар під час війни вирішив надати своїм абонентам ще більші можливостей для зв'язку із рідними. Теперь українці можуть раз на тиждень безкоштовно спілкуватися з близькими.

Безкоштовне спілкування: Київстар до 31 серпня повернув українцям популярну послугу  - today.ua

Клієнтам компанії Київстар повернули акцію "Щасливий день". Вони можуть замовити добу дзвінків та безлімітного Інтернету без плати за послуги.

Абоненти передплати мають можливість скористатися подарунком мобільного оператора при завантаженні програми "Мій Київстар". Потрібно перейти на банер акції на головній сторінці. Користувач отримує SMS з підтвердженням успішної активації та протягом доби йому надають безлімітний мобільний інтернет та нетарифіковані хвилини для здійснення дзвінків у мережі Київстар.

"Щасливий день" можна підключати кожні сім днів. Послуга доступна абонентам передплаченого мобільного зв'язку до кінця літа, 31 серпня. У прес-службі мобільного оператора повідомили, що абонентам забезпечується якісний зв'язок як в Україні, так і за кордоном.

Зазначено, що Київстар вже надав клієнтам бонуси та сервіси на суму, еквівалентну 429 мільйонам гривень. На даний момент компанія концентрує увагу на підтримці клієнтів, які перебувають у зоні активних бойових дій або опинилися в окупації.

Безкоштовне спілкування: Київстар до 31 серпня повернув українцям популярну послугу Раніше акцією "Щасливий день" скористалося понад 2,5 мільйони абонентів Київстару.

Нагадаємо, що днями Київстар запустив новий патріотичний тариф LoveUA.