Без дітей у спа: Катя Осадча показала, як відсвяткувала 14 лютого з Юрієм Горбуновим

Катя Осадча та Юрій Горбунов не змогли повною мірою насититися один одним під час спільної поїздки без дітей до Парижа, де вони відсвяткували п'яту річницю свого шлюбу. А тому на День усіх закоханих відома пара українського шоубізнесу заселилася до столичного готелю, щоби приємно провести це свято лише вдвох.

Без дітей у спа: Катя Осадча показала, як відсвяткувала 14 лютого з Юрієм Горбуновим - today.ua

Закохані залишили своїх маленьких синів на бабусь та няню. В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Катя Осадча активно ділилася тим, як проводить час із чоловіком.

"День спа – День святого Валентина. Романтична втеча у рідному місті", - зазначила незмінна ведуча програми "Світське життя" у публікаціях.

Перед камерою спочатку зірка з'явилася у цільному синьому купальнику з написом "Ідеальна". Катя Осадча відмовилася від макіяжу та прибрала волосся у хвіст. Закохані купалися в басейні, напевно, сходили на парний масаж і різні процедури для догляду за обличчям і тілом. Без дітей у спа: Катя Осадча показала, як відсвяткувала 14 лютого з Юрієм Горбуновим Після цього зірка причепурилася. Для побачення з Юрієм Горбуновим ведуча обрала класичні темно-сині джинси та милий чорний топ, одягла стримані аксесуари, уложила волосся назад і нанесла легкий природний макіяж. Шоумен для романтичної вечері одягнув чорні звужені штани, білі кеди, сорочку та жилет. Без дітей у спа: Катя Осадча показала, як відсвяткувала 14 лютого з Юрієм Горбуновим Нагадаємо, Катя Осадча показала раніше неопубліковані фото та відео з Юрієм Горбуновим: "Дякуємо за твоє кохання".