Бохо-боб: як виглядає наймодніша зачіска літа 2022 року

Стрижка боб ніколи не вийде з моди. Це класична зачіска, яка з кожним роком змінює форму. Цього року свою ходу над іншими стрижками взяв бохо-боб, який відрізняється своєю легкістю, безпосередністю та химерністю, на відміну від свого чіткого та графічного родоначальника.

Бохо-боб: як виглядає наймодніша зачіска літа 2022 року - today.ua

Бохо-боб - наймодніша зачіска літа 2022 року

Ця стрижка повна протилежність традиційному бобу, де основні особливості - чіткий зріз. Бохо відрізняється текстурованими локонами і багатошаровістю. У нього немає чіткості, а навпаки лише легкість та грайливість.

Завдяки стрижці бохо-боб зачіска не потребує серйозного укладання. Не потрібно стояти годинами з утюжком або феном і круглим гребінцем. Досить пінки або пасти для укладання, які наносяться на кінцівки, а після просто волосся сушиться феном. Також волосся можна злегка підкрутити, щоб надати йому ефекту морських хвиль, ніби ви тільки прийшли з пляжу. Бохо-боб: як виглядає наймодніша зачіска літа 2022 року Зачіска бохо-боб дуже жіночна, повторює і цим підкреслює лінію губ. Залежно від довжини стрижка може візуально зменшити пухкі щічки або підкреслити вигини шиї. Бохо-боб: як виглядає наймодніша зачіска літа 2022 року Можна бохо-боб зробити без чубчика, з подовженою або короткою чілкою, проте найкращим варіантом все ж таки стане чілка-шторка, яка вдало доповнить образ.

Вибирайте свою зачіску в залежності від типу та форми обличчя, а також обов'язково проконсультуйтеся зі своїм майстром. Бохо-боб: як виглядає наймодніша зачіска літа 2022 року Пропонуємо вам також спробувати одну з чотирьох найсексуальніших зачісок – піксі для всіх типів волосся.