Бойфренд Аліни Гросу вперше публічно зізнався їй у коханні

Аліна Гросу 8 червня відзначає день народження. Відомій українській співачці, яка почала свою зоряну кар'єру ще зовсім дитиною, виповнилося 26 років. Артистку вітають колеги, друзі та шанувальники. Не залишилися осторонь хрещена мама зірки - співачка Ірина Білик, і її коханий - актор Роман Полянський.

Бойфренд Аліни Гросу вперше публічно зізнався їй у коханні - today.ua

"+1 до моїх 18. Спасибі, минулому року за мільярд чудових миттєвостей, за досвід, за чудеса", - зазначила успішна артистка.

Аліна Гросу розповіла, що минулого року на свій день народження наловила багато риби, попри те, що рибалка з неї нікудишній. Вона прийняла це за хороший знак, сподіваючись на те, що майбутній рік стане успішним і плідним. Так і сталося: вона випустила альбом, зняла кілька кліпів, зіграла в 8 картинах, отримала кілька премій, знялася в безлічі фотосесій, прикрасила обкладинки журналів і давала концерти.

"... і найголовніше, я почала нове особисте життя. Я щаслива!!! Дякую всім і кожному, хто був поруч зі мною. І я впевнена, що цей рік буде ще крутіше і краще"

І правда, в особистому житті Аліни Гросу все чудово. Вона зустрічається з актором Романом Полянським, який на 12 років її старше. У день народження співачки він опублікував спільні з нею фото і вперше публічно зізнався в коханні, зазначивши: "З днем народження, моя любов, Аліна Гросу". Бойфренд Аліни Гросу вперше публічно зізнався їй у коханні Привітала хрещеницю і Ірина Білик. У Інстаграм-сторіз співачка завантажила архівне та сучасне фото, написавши: "Мила Аліночка, ти - прекрасна квіточка і добра душа!! Квітни на радість нам!!! Люби і отримуй найтепліші промені від цього прекрасного почуття! Пиши нові пісні. Люблю тебе!" Бойфренд Аліни Гросу вперше публічно зізнався їй у коханні Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла про стосунки з батьками: "Змусили мене з дитинства працювати".