Борис Моїсеєв тяжко хворий і голодує в злиднях: співак залишився зовсім один

У минулому популярний співак Борис Моїсеєв пропав зі сцени після того, як його вразив інсульт. Однак оговтатися від важкої недуги виконавцю так і не вдалося.

Борис Моїсеєв тяжко хворий і голодує в злиднях: співак залишився зовсім один - today.ua

Всі накопичення Бориса Моїсеєва вже давно витрачені на його лікування. Нових концертів немає, тому і немає доходів. В результаті, улюбленець багатомільйонної публіки в важких життєвих умовах виявився абсолютно один.

Телевізійний експерт Тамара Пухова повідомила ЗМІ, що у Бориса Моїсеєва немає навіть грошей на те, щоб купити продукти харчування. Надії на одужання і повернення на сцену у співака теж немає, а це означає, що і грошей він заробити теж не зможе. За словами Тамари Пухової, вона володіє достовірною інформацією, якою з нею діляться друзі виконавця. Вони відвідують артиста, допомагають йому, ніж можуть.

https://www.youtube.com/watch?v=QPHUoX1rW7g

Пухова зазначила, що Борис Моїсеєв змушений жити на мізерну пенсію. Але ж раніше у співака було безліч впливових друзів, однак вони тепер чомусь ігнорують тяжке становище Моїсеєва. Телевізійний експерт додала, що співакові потрібно зовсім не багато, лише трішки турботи і уваги, але навіть цього він втратив після інсульту.

Варто відзначити, що раніше Борис Моїсеєв розповідав журналістам, що основним його доходом є гонорари за ротацію його авторських пісень, які він записував за власні гроші. Тоді ж співак зізнався, що отримує пенсію в розмірі 30 тисяч рублів (більше 11 000 гривень).

Нагадаємо, раніше продюсер групи «Лагідний травень» Андрій Разін розповідав, що Борис Моїсеєв дуже погано себе почуває, він почав втрачати пам'ять, перестав впізнавати друзів.