Проблеми в сім'ї Олі Полякової: чоловік почав вживати заборонені речовини

Автор: Шевченко Лилия

Українська співачка Оля Полякова славиться своєю позитивною і веселою вдачею, артистка ніколи не сумує і завжди посміхається. Однак в бесіді з телеведучою Машею Єфросиніною суперблондинка розповіла про проблеми в сім'ї.

Проблеми в сім'ї Олі Полякової: чоловік почав вживати заборонені речовини - today.ua

Оля Полякова та Маша Єфросиніна в передачі "Довгий шлюб. Дорослі дівчата" обговорили теми, які хвилюють кожну дорослу дівчинку в Україні. Епатажна українська співачка зізналася ведучій програми, що в її сімейному житті протягом 15 років ніяких криз у відносинах не було. І тільки зараз шлюб почало "штормити".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Оля Полякова та її чоловік бізнесмен Вадим не сваряться і не доводять один одному свою правоту, але все ж в їх відносинах з'явилася нудьга. Проблеми в сім'ї Олі Полякової: чоловік почав вживати заборонені речовини Крім того, Оля Полякова зізналася, що на роботу над гармонізацією відносин у неї просто не вистачає сил, оскільки вона працює на сцені, в соціумі і над своїм власним розвитком. Чоловік Вадим в свою чергу відноситься до дружини, як до роботи, але щоб впорається з цим навантаженням, він почав вживати заборонені речовини.

Нагадаємо, Оля Полякова зважилася на кардинальну зміну іміджу. Співачка змінила колір волосся.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають