Бред Пітт вперше за довгий час з'явився на публіці і похвалився новою зачіскою

Бред Пітт звів з розуму мільйони жінок, з'явившись на церемонії нагородження премії "Оскар-2021". Відомий актор веде досить скритний спосіб життя, а тому його рідкісний вихід у світ привернув загальну увагу. Як і його нова зачіска. Зірка фільму "Троя" просто зібрав своє волосся в розпатланий хвостик на потилиці, і виглядав неперевершено.

Бред Пітт вперше за довгий час з'явився на публіці і похвалився новою зачіскою - today.ua

Бред Пітт відноситься саме до тієї категорії людей, які своєю харизмою перекривають все. Як би він не був одягнений, що б у нього не було на голові, один його погляд - і дівчата падають штабелями.

На церемонії нагородження успішний американський актор, який, до речі, завоював дві статуетки "Оскар" ("Краща чоловіча роль другого плану" - "Одного разу в Голлівуді" і "Кращий фільм" - "12 років рабства"), з'явився не просто так. Йому випала честь назвати переможницю в категорії "Краща актриса другого плану", якою стала Юн Е Чжон за роль у фільмі "Мінарі". Бред Пітт вперше за довгий час з'явився на публіці і похвалився новою зачіскою На червоній килимовій доріжці Бред Пітт з'явився в класичному чорному костюмі, білій сорочці та метелику. Однак родзинкою його образу стала зачіска: простий неохайний пучок на потилиці викликав бурю емоцій у публіки. Здавалося б, настільки повсякденна зачіска до такого вбрання і з такої нагоди, повинна була б бути не доречною. Але тільки не тоді, коли цим прийомом користується секс-символ сучасності.

Варто також відзначити, що виглядав Бред Пітт відмінно. Він в міру набрав вагу, через що розглядалися зморшки на його обличчі. Мабуть, актор починає відходити від важких переживань, пов'язаних з розлученням. Бред Пітт вперше за довгий час з'явився на публіці і похвалився новою зачіскою Нагадаємо, стало відомо, хто став володарем премії "Оскар-2021".