Брітні Спірс виходить заміж за свого молодого коханого

Брітні Спірс зовсім недавно скаржилася на те, що її опікун, тобто батько, забороняє їй не тільки керувати власними фінансами, але і приймати важливі життєві рішення, на зразок, вийти заміж або народити дитину.

Брітні Спірс виходить заміж за свого молодого коханого - today.ua

Однак після того, як Джеймі Спірс попросив суд перестати бути опікуном дочки, Брітні Спірс майже відразу ж повідомила про заручини.

У 2016 році на зйомках свого кліпу Slumber Party артистка познайомилася з чарівним молодим чоловіком, моделлю і фітнес-тренером, який на 12 років її старше. Зустрічаються закохані вже більш як чотири роки і душі один в одному не сподіваються. Вони живуть разом, тренуються і часто подорожують.

В особистому акаунті в Інстаграм Брітні Спірс опублікувала відео, в якому шалено щаслива продемонструвала на камеру своє кільце з великим квадратним діамантом. Мабуть, 27-річний Асгарі виклав за нього не одну сотню тисяч доларів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Britney Spears (@britneyspears)

"Я не можу в це повірити", - зазначила в підпису зірка.

Сам же Сем в своєму акаунті поділився фотографією, на якій зображений злившись в поцілунку з коханою, а вона в цей час показує на камеру своє кільце.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sam Asghari (@samasghari)

Нагадаємо, Брітні Спірс вирішила піти на пенсію і завершити кар'єру співачки.