“Плануватимемо дітей“: Аліна Гросу вперше розповіла про особисте життя з Романом Полянським

Аліна Гросу та Роман Полянський зустрічаються досить давно. Між ними справжня ідилія. Закохані живуть разом, вони познайомили одне одного зі своїми батьками, а співачка нерідко проводить час із дочкою актора від першого шлюбу. Тепер виконавиця заявила, що планує створити сім'ю з коханим.

“Плануватимемо дітей“: Аліна Гросу вперше розповіла про особисте життя з Романом Полянським - today.ua

В інтерв'ю успішна українська співачка розповіла, що обирає спільне житло разом із актором. Аліна Гросу та Роман Полянський спочатку думали придбати квартиру, але все ж таки налаштувалися на будинок, щоб можна було проводити час у дворі, а якщо з'являться діти грати з ними на природі. Справді, виконавиця, яка розпочала свою кар'єру у віці 4 років, задумалася про народження дітей від російського актора.

"Вже кілька разів наближалися до цього питання (купівлі житла). Спочатку хотіли квартиру, а потім подумали, що хочеться все ж таки будиночок, де можна було б виходити вечорами, дихати свіжим повітрям, шашличок посмажити з друзями, - зазначила співачка. - В принципі, нас поки що все влаштовує. Коли плануватимемо дітей, тоді цим питанням потрібно буде зайнятися впритул".

“Плануватимемо дітей“: Аліна Гросу вперше розповіла про особисте життя з Романом Полянським Розмірковуючи про весілля, Аліна Гросу для себе вирішила, що вона не складатиме шлюбний договір і не буде просити Романа його підписати. Співачка повністю довіряє своєму супутнику та впевнена у ньому, як у чоловікові. Тим більше вона знає, як він вчинив, коли розлучався з першою дружиною, і цілком задоволена його вчинками.

Нагадаємо, Аліна Гросу більше не блондинка: фанатам не сподобалось.