“Буде битва на морі та багато смертей“: астролог розповіла, коли та як закінчиться війна в Україні

Автор: Леся Ловіцька

Астролог Яна Тимощук спрогнозувала, як розвиватиметься російсько-українська війна навесні. Вона також поділилася думкою щодо майбутнього контрнаступу та закінчення бойових дій.

“Буде битва на морі та багато смертей“: астролог розповіла, коли та як закінчиться війна в Україні  - today.ua

Дослідник зірок вважає, що цього місяця українці почують від міжнародних партнерів про припинення постачання зброї через відсутність коштів. З 22 квітня наша країна перебуватиме у запеклій зовнішній та внутрішній боротьбі.

Весна 2023 року загалом буде періодом застою. Мирної угоди з російськими окупантами можна чекати не раніше травня 2024-го.

Яна Тимощук попередила про те, що у квітні тактика ведення війни зміниться: можливі провокації з водосховищами та релігійний розкол у суспільстві. Зберігається небезпека для АЕС. РФ може застосувати хімічну чи біологічну зброю.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

"До червня будуть "американські гірки", коливання, нестабільність. А потім все стане на свої місця", - зазначила езотерик.

Тимощук спрогнозувала активізацію обстрілів на Одещині, Харкові, Запоріжжі, Бахмуті, Дніпрі та Нікополі. Найсприятливіший час для контрнаступу – після 4 червня.

"Восени може бути масштабний контрнаступ, який буде переможним, з дуже хорошими результатами. Війна продовжуватиметься, скажімо так, на виснаження ворога. Будуть і великі втрати з двох сторін", - поділилася астролог.

На думку Яни Тимощук, швидкого завершення війни можна не чекати, це буде тривале протистояння. Нашій країні вдасться повернути контроль над багатьма територіями, а за Крим буде запекла боротьба.

"Цього року ми почнемо повертати наші території. Якщо говорити, наприклад, про Крим, то випадає карта "Суд". Буде запекла боротьба за півострів. Якось ми просуватимемося, буде битва на морі і багато смертей. Але поки що я не бачу, що Крим повертається до України", - цитує астролога УНІАН.

“Буде битва на морі та багато смертей“: астролог розповіла, коли та як закінчиться війна в Україні

Провидиця вважає, що переможний період для України розпочнеться вже з липня. Після Дня Незалежності України, 24 серпня, можливе створення партнерства, укладання стратегічного союзу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Тому можна сказати, що війна може закінчитися. Але важливо розуміти, що для нас означає перемога і чи ми згодні на ті умови, які нам пропонують", - пояснила вона.

Раніше прогнозом, коли та як закінчиться війна в Україні, поділилася екстрасенс Марія Тиха. Вона також дійшла висновку, що бойові дії у 2023 році не закінчаться.