“Буде дівчинка“: Катя Осадча похвалилася новим фото з вагітним животом

Катя Осадча та Юрій Горбунов чекають народження своєї другої спільної дитини. Зараз подружжя знаходиться в Туреччині, де поєднують приємне з корисним: роботу з відпочинком. У соціальних мережах зірки активно діляться фотографіями з теплих країв.

“Буде дівчинка“: Катя Осадча похвалилася новим фото з вагітним животом - today.ua

Українська ведуча помітно округлилася за останній час і вже не приховує свою вагітність, демонструючи нові форми. Поки що Катя Осадча та Юрій Горбунов не повідомляють стать дитини. Цілком ймовірно, що публіка не дізнається про те, хто у них буде до появи малюка на світ. Подружжя оберігають своє особисте життя і намагаються рідше ділитися з публікою найпотаємнішим.

Однак фанати впевнені, що Катя Осадча носить під серцем дівчинку. Про це нібито свідчить її зовнішній вигляд. Шанувальники звернули увагу, що незмінна ведуча програми "Світське життя" розцвіла і покращала, вона світиться від щастя, а її шкіра оксамитова і блискуча.

В особистому акаунті в Інстаграм ведуча опублікувала нове фото. У кадрі Катя Осадча з'явилася в цільному купальнику в трендовому в цьому році кольорі. Образ вона завершила своїм новим солом'яним капелюшком і сонцезахисними окулярами.

"Дуже цікаво хто у вас в животику", "Буде дівчинка - Катя розквітла", "Дуже рада за вас з Юрієм, ви така гарна вагітна", "Який неймовірний купальник, вам дуже личить", "Ви, як завжди, маєте чудовий вигляд", "Цікаве становище Вам йде. Ви просто красуня", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Катя Осадча показала щасливі фото зі святкування дня народження тата.