“Буде будівельником“: Юрій Горбунов показав, у які ігри грає зі старшим сином

Юрій Горбунов та Катя Осадча повноцінні батьки, які підтримують один одного якщо один із них зайнятий на роботі. Найчастіше ведуча в неділю знаходиться на зйомках, а тому зірковий татко сам дбає і розважає маленьких спадкоємців.

“Буде будівельником“: Юрій Горбунов показав, у які ігри грає зі старшим сином - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український ведучий опублікував нове фото, показавши, в які розвиваючі ігри він грає зі своїм старшим сином.

"Наша неділя!" – зазначив у публікації Юрій Горбунов, супроводживши запис хештегами "гуляємо із сином" та "мама на роботі".

Юрій Горбунов привів свою дитину в популярне у Києві місце - аутлет-містечко "Мануфактура" – торговий центр із бутіками, кафе, ресторанами та великою ігровою зоною для дітей. Саме тут і розмістився 4-річний Іван, щоб чудово провести час із татом.

Хлопчик постав на фото одягнений у джинси та білу кофту. Дитина дуже захоплено будувала собі замок з величезних кубиків лего, а за нею радісно спостерігав батько.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

"Прекрасне місце для дитячого розвитку", "Розумничка", "Супер", "Юний та амбітний архітектор", "Напевно, буде будівельником. Тобто забудовником, молодець", - захоплюються шанувальники.

Також у Юрія Горбунова та Каті Осадчої є маленький син – майже 4-місячний Данило, який, у цей момент, мабуть, залишився вдома з нянею.

Нагадаємо, Юрій Горбунов показав, як годує молодшого сина, за що Катю Осадчу жорстко розкритикували у Мережі.