Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан висловилася про зраду хлопця з найкращою подругою

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан все ще викликають шалений інтерес у публіки. Пара нечасто з'являється в соціальних мережах, а лише зрідка розповідає про своє особисте життя.

Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан висловилася про зраду хлопця з найкращою подругою  - today.ua

У Інстаграм-сторіз дівчина ініціювала відповіді на запитання підписників. Багато з них стосувалися теми, як же Ганні вдалося схуднути на 16 кілограмів, а деякі просили ради у відносинах.

Одна з підписниць розповіла, що дізналася про зраду хлопця зі своєю подругою і поцікавилася, чи можна якось з цим змиритися і пробачити. Богдан була категорична, зазначивши, що якби це сталося з нею, вона ні за щоб не пробачила ні хлопця, ні подругу.

"Чесно, у мене прямо душа розривається, тому що я не розумію, як з таким можна миритися. Я не розумію, як після такого можна будувати нормальні відносини з цим хлопцем і далі спілкуватися з подругою, тому що з їх боку була зрада, - здивувалася переможниця шоу "Холостяк-11". - Я нікому нічого не раджу, але я точно знаю, як би я поступила в такій ситуації - я б перестала спілкуватися з хлопцем, я б перестала спілкуватися з такою подругою".

Звичайно, відпускати улюблених людей, навіть тих, хто зробив тобі боляче, складно, але Ганна впевнена, що зробити це потрібно.

Нагадаємо, "Холостячка" Злата Огневич в напівпрозорому платті розповіла про перше побачення.