Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся

Влітку довге волосся може стати справжнім покаранням. З ними набагато спекотніше, локони липнуть до спини та обличчя. А тому пропонуємо вам спробувати одну з чотирьох найкрасивіших і найпростіших в укладанні зачісок, які відмінно підійдуть на спекотну погоду.

Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся - today.ua

Красиві літні зачіски для довгого волосся на кожен день

Загорнутий хвостик

Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Нам знадобиться резинка та невидимки. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Прибираємо волосся в низький хвіст, над резинкою розділяємо волосся і простягаємо в них хвостик кілька разів (поки не закінчиться довжина волосся). Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Надаємо хвостику об'єму та закріплюємо невидимками. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся

Зачіска як у Матері Драконів

Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Плюс цієї зачіски в тому, що її можна робити на брудне волосся. Забираємо частину передніх і верхніх пасмів назад, робимо хвостик на місці, де зазвичай робимо мальвінку, і вивертаємо його всередину. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Збираємо ще частину волосся і робимо те саме. Бажано, щоб хвостики вийшли однакові за товщиною. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Прокручуємо хвостики ще раз і закріплюємо резинками.

Ріжки

Два пучки на маківці виходять дуже об'ємними і пишними завдяки довжині волосся. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Розділіть волосся на рівний проділ. З двох боків зав'яжіть хвостики. Можна трохи начесати локони, щоб надати їм об'єму, або підкрутити на плойці.

Повертаємо волосся навколо резинки і закріплюємо невидимками.

Розпатланий пучок

Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Ідеальний варіант для брудного волосся. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Не використовуючи гребінець, руками збираємо волосся на маківці і зав'язуємо хвіст. Повертаємо локони навколо резинки, кінчики можна цікаво розташувати по голові, щоб вони стирчали убік, і закріплюємо їх шпильками або невидимками. Швидкі та прості в укладанні: чотири красиві літні зачіски для довгого волосся Пропонуємо вам також спробувати найстильнішу зачіску для спекотного літа – легко укладається та не розпадається.