Колишня наречена Володимира Кличка повернулася до хлопця, який її бив

Володимир Кличко і Гейден Панеттьєр ділять не тільки спогади про те, як вони були разом, а й спільну дитину. Кайя Євдокія живе з татом і бабусею в Києві, поки її мама намагається влаштувати своє особисте життя в США.

Колишня наречена Володимира Кличка повернулася до хлопця, який її бив - today.ua

Стало відомо, що 31-річна американська актриса вирішила відновити стосунки зі своїм колишнім коханим, який відсидів термін за її побиття. Сталося це майже відразу ж після того, як Браян Хікерсон вийшов з в'язниці.

Чоловіка засудили до 45 днів тюремного ув'язнення в квітні 2021 року, а також на 4 років випробувального терміну. Також він повинен в обов'язковому порядку відвідувати курси з управління гнівом.

Свої відносини з голлівудською зіркою прокоментував сам Браян, зазначивши, що між ними немає романтичних відносин. Зустріч ексзакоханих відбулася в одному з барів в Техасі, де їм вдалося поговорити, а заодно послухати кантрі-музику і випити пива. Колишня наречена Володимира Кличка повернулася до хлопця, який її бив

"Ми з Гайден більше не разом, але працюємо над нашою дружбою. У нас велика спільна історія, і перший крок в моєму одужанні, як аб'юзері - це відшкодування збитків. Це саме те, що Гайден люб'язно дозволила мені зробити", - заявив екскоханий Гайден Панеттьєр.

Актриса і український боксер Володимир Кличко мали тривалі стосунки з перервами з 2009 року. У 2013 році спортсмен навіть зробив коханій пропозицію, проте через 5 років, так і не одружившись, зірки завершили свій роман.

Нагадаємо, Віталій Кличко показав, з ким відсвяткував свій ювілей.