Колишня дружина Бена Аффлека відреагувала на роман актора з Джей Ло

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек возз'єдналися через майже 20 років після розставання на початку 2000-х. За їхніми відносинами зараз стежить весь світ. Фанати сподіваються, що Бенніфер (Бен і Дженніфер) знову буде існувати і їх весілля таки відбудеться.

Колишня дружина Бена Аффлека відреагувала на роман актора з Джей Ло - today.ua

За повідомленнями джерел, колишня дружина Бена Аффлека, актриса Дженніфер Гарнер, всіляко підтримує свого екскоханого в його відносинах з Дженніфер Лопес.

"Джей Ло отримала схвалення від Дженніфер Гарнер, - повідомив інсайдер виданню Us Weekly, зазначивши, що за останні роки дві актриси не раз перетиналися. - Джей Ло вважає, що Дженніфер - добра, чудова людина і чудова мати"

Колишня дружина Бена Аффлека відреагувала на роман актора з Джей Ло Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер були одружені в період з 2005 по 2015 рік, офіційно розлучившись тільки у 2017 році. Причиною стало пияцтво актора і зрада з нянею. У пари троє дітей: 15-річна Вайолет, 12-річна Серафіна і 9-річний Самуель. Колишнє подружжя розлучилося дуже мирно і без суду. Вони поділили майно і розділили опіку над дітьми. До шлюбу з Гарнер Бен зустрічався з Джей Ло в період з 2002 по 2004 рік і навіть був з нею заручений.

Друзі зіркової пари впевнені, що на цей раз відносини Лопес і Аффлека не закінчаться. Їм дуже добре разом, актриса цінує в Бені те, що він прекрасний батько. Колишня дружина Бена Аффлека відреагувала на роман актора з Джей Ло

"Вони дуже люблять один одного. Їм подобається бути разом, і вихідні, проведені разом, дійсно зміцнили їх зв'язок. Бен відмінно ладнає з дітьми, і це тільки зміцнює любов Джей Ло до нього", - говорить інсайдер.

Нагадаємо, колишній наречений Дженніфер Лопес дуже важко переживає розставання. Алекс Родрігес все ще сподівається налагодити стосунки зі співачкою.

ДЖЕРЕЛОusmagazine.com