Колишня дружина DZIDZIO зізналася, чи зраджував їй співак

Розлучення DZIDZIO і співачки SLAVIA все ще на слуху. Подружжя, мабуть, розійшлися не надто мирно, оскільки продовжують обговорювати хто правий, а хто винен в їхньому розриві. Ярослава Хома зізналася, чи зраджував їй за час шлюбу успішний український співак.

Колишня дружина DZIDZIO зізналася, чи зраджував їй співак - today.ua

Нещодавно дружина DZIDZIO обмовилася, що у співака міг бути роман з Ольгою Цибульською, яка проявляла до нього підвищені знаки уваги, не дивлячись на те, що сама вона заміжня. Це породило чутки про те, що подружжя розлучилося через зради Михайла Хоми.

В інтерв'ю "Славі +" SLAVIA розповіла, що у відносинах з DZIDZIO не відчувала себе потрібною. Що чоловік не виявляв їй знаки уваги, не радував її, а відносини втрачали теплоту і ніжність. Під час різних зйомок і концертних турів у жінки почали з'являтися думки, що Михайло їй зраджує, оскільки його часто не було вдома. Колишня дружина DZIDZIO зізналася, чи зраджував їй співак

"Я ніколи не говорила, що Михайло зраджував. Я говорила, що почалася група, у них почалася вся ця робота, концерти. І часто вдома не було. Тому я підозрювала, що це (зрада - примітка редактора) має місце бути. Тому що такі "доброзичливці" з боку говорили мені якісь моменти. Але знову ж таки, нічого конкретного не було. Ніяких фактів, доказів ніхто не давав, тому не можу в такому звинувачувати", - розповіла SLAVIA.

DZIDZIO своєю чергою запевняв дружину, що все добре і йому інші жінки не потрібні. Співачка хотіла в це вірити і вірила. А як було насправді, вона точно не знає.

Нагадаємо, DZIDZIO після оголошення про розлучення зі співачкою SLAVIA показав головну жінку свого життя.