Колишня дружина DZIDZIO здивувала мудрістю досвідченої жінки

Українська співачка SLAVIA після розлучення з народним улюбленцем DZIDZIO вразила шанувальників умінням "тримати удар". Молода дівчина продемонструвала свою життєву мудрість.

Колишня дружина DZIDZIO здивувала мудрістю досвідченої жінки - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм співачка SLAVIA, справжнє ім'я якої Ярослава Хома (Притула), опублікувала новий пост, в якому зробила натяк на розлучення з DZIDZIO. Принаймні, багато шанувальників виконавиці зі Львова запідозрили, що вона написала своє послання після пережитого розриву сімейних уз з DZIDZIO. Пара прожила в шлюбі вісім років (з 2013-го по квітень 2021 р).

"Життя, Дякую за досвід Кожен з нас проходить свої життєві уроки. Кожен має свою задачу на цій землі. Все відбувається вчасно, і те, що з нами відбувається на даний момент - найкращий варіант з усіх можливих. Вірю! Мій девіз: Роби добро , живи чесно, і нічого не бійся. Всім добрА❣️ "- написала Ярослава Хома у своєму профілі в Інстаграм.

Підписники сторінки SLAVIA здивувалися, наскільки мудрою може бути дівчина в такому молодому віці, а також порадили співачці не звертати уваги на чутки та домисли в пресі.

"Мудрі та Вірні слова, підтримую !!! Славочка дуже гарна! ?", "Ві дуже мудра! Читаючи Ваші пости я захоплююсь! Щасти Вам!", "Ві красуня. Бажаю щастя Вам великого, кохання шаленого и гарного, сповнене пріємними подіями життя".

Нагадаємо, раніше про свої стосунки з DZIDZIO розповіла Ольга Цибульська. Що пов'язувало двох артистів крім сцени?