Колишня дружина Остапчука розповіла правду про шоумена

Перша дружина Володимира Остапчука, з якою він розлучався зі скандалом, досі тримає образу на шоумена. Олена Войченко вперше після розлучення з'явилася на світському заході, але не одна. Крім того, що її супроводжували діти, з нею також був таємничий чоловік, обличчя якого жінка відмовилася показувати. Також вона не дуже схвально відгукнулася про колишнього чоловіка.

Колишня дружина Остапчука розповіла правду про шоумена - today.ua

В інтерв'ю телеканалу ТСН Олена Войченко неохоче говорила про Остапчука, зізнавшись, що їй все ще боляче Ведуча спробувала дізнатися, чи вдалося парі хоч якось налагодити відносини. На питання, як Олена може їх описати, вона відповіла:

«Ніяк. Я не хочу, в принципі, говорити про людину, яка жодним чином не приймає участі в житті моєї родини».

Колишня дружина Остапчука розповіла правду про шоумена За словами колишньої дружини Володимира Остапчука, він не так сильно горить бажанням бачитися і спілкуватися з дітьми, як показує в соціальних мережах.

«Напевно, в школі і садку (бачиться з дітьми). 14 секунд для сторіс», - різко відповіла жінка.

Сам же Остапчук говорить зовсім інше. Шоумен заявляє, що колишня дружина не дозволяє йому забирати дітей і не йде на компроміси. Колишня дружина Остапчука розповіла правду про шоумена Видно, наскільки важко Олені Войченко говорити про відносини з Остапчуком. Колишня шоумена також додала, що цю тему вона взагалі не підіймає в спілкуванні з дітьми.


Нагадаємо, незабаром після розлучення, буквально через кілька місяців, Володимир Остапчук знову одружився. На 8 Березня шоумен зробив дружині романтичний подарунок і відвіз кохану в подорож.