Колишня дружина Володимира Остапчука зізналася, за чиї гроші живе після розлучення

Володимир Остапчук та Олена Войченко були разом 15 років, проте в жовтні 2019 року ексзакохані оформили розлучення. У центрі історії опинилися діти, з якими жінка не дозволяє бачитися шоумену. Артист неодноразово говорив, що постійно відправляє ексдружині гроші. Колишня ведучого вирішила розповісти, на чиї кошти вона живе після розлучення насправді.

Колишня дружина Володимира Остапчука зізналася, за чиї гроші живе після розлучення - today.ua

У рідкісному інтерв'ю Олена Войченко відзначила, що публіка, яка стежить за її колишнім чоловіком, вважає її "утриманкою". Це дуже її обурює, адже всі ці роки до і після розлучення вона працювала.

Жінка розповіла, що офіційно працює з 2007 року. За освітою вона педагог-філолог. До 2010 року працювала в університеті, де отримала безцінний досвід. Попри те, що їй дуже подобалося місце її роботи, вона була змушена змінити посаду через низьку зарплату. Колишня дружина Володимира Остапчука зізналася, за чиї гроші живе після розлучення Переїхавши до Києва Олена вступила до аспірантури і почала писати кандидатську і паралельно працювати на одному з українських каналів перекладачем. Пізніше вона перейшла на інший канал, де працює досі. Після розлучення, в лютому 2020 року, Войченко влаштувалася в міжнародну компанію і отримала посаду начальника відділу перекладів і коректури, оскільки у неї з'явилося більше фінансових зобов'язань.

Нагадаємо, Володимир Остапчук відвіз дружину в романтичну відпустку в Чорногорію.