Колишній чоловік Ані Лорак відправився у казкову відпустку з новою дівчиною

Ані Лорак активно готується до новорічних виступів, записує нові хіти, виступає на радіо і шоу. У цей час її колишній чоловік і батько її єдиної дочки відвіз нову дівчину до Туреччини. Мурат і Лілія прекрасно проводять час в казковій подорожі на батьківщину бізнесмена, звідки діляться барвистими знімками.

Колишній чоловік Ані Лорак відправився у казкову відпустку з новою дівчиною - today.ua

Після розставання з Ані Лорак її колишній чоловік знайшов іншу. Мурат Налчаджиоглу зустрічається з київським мейкап-експертом Лілією, яка набагато молодша за нього.

Напередодні Нового року закохані відправилися в казкову пригоду на батьківщину турецького бізнесмена. Їх місцем призначення став напівпустельний регіон в центральній частині Туреччини Каппадокія. Колишній чоловік Ані Лорак відправився у казкову відпустку з новою дівчиною Саме тут пройшов парад повітряних куль, в якому взяли участь Мурат з Лілією. Бізнесмен був радий виконати мрію коханої. Пара пролетіла над «чарівними димоходами» - високими конусоподібними скельними утвореннями.

«Відчуття було наче уві сні. Ще одна мрія в скарбничку», - зазначила в Інстаграм нова дівчина бізнесмена.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Макіяж Кіев? (@__l_i_l_i_a___)

У Інстаграм і Мурат, і Лілія активно діляться спільними фотографіями на злість шанувальникам Ані Лорак.

Сьогодні, 31 грудня, рівно рік як Ані Лорак підписала документи про розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Нагадаємо, раніше співачка відверто розповіла про любов і страждання в стосунках з чоловіком.