Колишній чоловік Ані Лорак показав перші фото з коханою з весілля

Після розлучення особисте життя Ані Лорак та її колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу опинилося в центрі уваги. В розлученні пари звинувачують бізнесмена, який не дотримав обіцянку бути вірним, поки співачка займалася своєю кар'єрою. Незабаром після підписання документів стало відомо, що у турка є молода коханка.

Колишній чоловік Ані Лорак показав перші фото з коханою з весілля - today.ua

З візажистом з Києва Налчаджиоглу зустрічався десь близько року, проте нещодавно з'явилися повідомлення, що закохані завершили стосунки. Але, мабуть, так і не змогли один без одного, бо Мурат і Лілія знову зійшлися. Спочатку парочка погуляла на весіллі спільного друга у Львові, а зараз разом вирушили до Туреччини на весілля племінниці бізнесмена.

Колишній чоловік Ані Лорак поділився з шанувальниками в особистому акаунті в Інстаграм-сторіз першими кадрами зі свята. Для заходу турок обрав світлі брюки і білу сорочку в дрібний малюнок. 25-річна Лілія виглядала надзвичайно у червоній сукні на тонких бретельках. Образ дівчина завершила блискучим кольє, зробила волосся ідеально гладким, а в макіяжі акцентувала на губах за допомогою червоної помади. Колишній чоловік Ані Лорак показав перші фото з коханою з весілля Те, що колишній чоловік Ані Лорак привіз свою дівчину на таке велике сімейне свято, говорить багато про що. Шанувальники не сумніваються, що Мурат незабаром і сам одружується з Лілією. Колишній чоловік Ані Лорак показав перші фото з коханою з весілля Нагадаємо, Ані Лорак і Сергій Лазарєв розкрили правду про свої стосунки: "Дочекалися".