Колишній чоловік Ані Лорак зізнався, яким стало його життя після розлучення зі співачкою

Ані Лорак розлучилася зі своїм чоловіком, турецьким бізнесменом, з великим скандалом. Причиною послужили відеозаписи і свідчення багатьох людей, які стверджували, що бачили, як Мурат Налчаджиоглу запалює в клубах з молодими дівчатами. З тусовщицями колишній чоловік зірки не тільки проводив час в одній компанії, все заходило куди далі. Подейкували, що турок неодноразово зраджував співачці, поки та займалася роботою і домом.

Колишній чоловік Ані Лорак зізнався, яким стало його життя після розлучення зі співачкою - today.ua

Розлучення відомої пари, за романом якої стежили багатомільйонні шанувальники Ані Лорак, завершився 31 грудня. Такий "подарунок" зірка собі зробила під Новий 2020 рік. Ось уже майже півтора року Мурат і Кароліна не разом, і вперше колишній чоловік співачки прокоментував розлучення.

Турецький бізнесмен, який втратив свій бізнес після розлучення з Ані Лорак, зізнався, що до нього нарешті прийшло усвідомлення життя, і він розуміє, що він вже не в тому віці, щоб запалювати ночами в клубах. Розлучення з співачкою Мурат назвав "поштовхом", який змусив його переглянути погляди на життя.

"Я дуже багато думав, було багато вільного часу для цього, зараз клуби забирають у мене багато енергії. Напевно, Бог дав певний поштовх, щоб переглянути свої погляди на життя. У мене почалося перезавантаження", - зазначив Налчаджиоглу.

Близько року турок, який перейшов на інший вид бізнесу, дрібніший, зустрічається з молодою дівчиною з Києва. Візажист Лілія не приховує свій роман з колишнім чоловіком Ані Лорак, проте не коментує його, щоб не викликати зайві чутки. Парочка часто зустрічається і навіть їздить у відпустку. У коханої Мурата також є дочка, з якою бізнесмен вже знайом.

Нагадаємо, Ані Лорак після розлучення з чоловіком зізналася, що знову закохана. Хоч співачка і не розкриває особистість коханого, але фанати раді за артистку.

ДЖЕРЕЛОvesti.ua