Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з молодою коханкою

Колишній чоловік Ані Лорак знову вільний. Судячи з усього турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу і візажист з Києва Лілія розлучилися. Дівчина видалила всі спільні фотографії з ловеласом з особистого облікового запису в соціальних мережах.

Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з молодою коханкою - today.ua

Мурат Налчаджиоглу близько року зустрічався з симпатичною молодою дівчиною з Києва. Візажист на ім'я Лілія не приховувала стосунки з колишнім чоловіком Ані Лорак проте ніколи про них не поширювалася. У Інстаграм вона публікувала спільні фотографії і відео, яких більше немає в її мікроблозі.

Останній раз в Інстаграм-сторіз Мурат показував кохану під час їх відпочинку в Буковелі. Парочка відмінно провела час в компанії спільних знайомих, веселилися на фестивалі, а також каталися на лижах. Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з молодою коханкою Напередодні Мурат і Лілія відзначили День всіх закоханих. Колишній чоловік Ані Лорак влаштував для коханої романтичний подарунок, накривши їй смачний сніданок і подарувавши квіти. Увечері парочка разом з дочкою візажиста вирушили в один з ресторанів столиці.

Однак на сьогоднішній час в Інстаграм Лілії не залишилося жодної спільної публікації з Муратом. Немає ні фото з подорожі на батьківщину бізнесмена - до Туреччини, ні з поїздки в теплі краї. Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з молодою коханкою Підписники намагаються дізнатися, що ж сталося, і чи розлучилася Лілія з Муратом чи ні. У коментарях під публікаціями дівчини фанати намагаються дізнатися відповідь. Хтось вирішив, що саме бізнесмен став ініціатором розлучення, так як повернувся до Ані Лорак.

"Чому розлучилися з Муратом?", "Походу розлучилися жодної фотографії та відео !!!", "Він був ініціатором", "Походу так, як він в Москві", "Він походу повернувся до Кароліні", - цікавляться в коментарях користувачі.

Колишній чоловік Ані Лорак розлучився з молодою коханкою Дівчина ж нічого не коментує, як і сам Мурат.

Нагадаємо , колишній чоловік Ані Лорак зізнався, яким стало його життя після розлучення зі співачкою.