Колишній чоловік Ані Лорак відвіз наречену на сафарі до Африки

Мурат Налчаджиоглу та Лілія здійснили свою першу подорож у 2022 році. Колишній чоловік Ані Лорак відвіз свою наречену – 25-річну дівчину-візажиста, у романтичну відпустку. Місце призначення турецький бізнесмен обрав досить екзотичне.

Колишній чоловік Ані Лорак відвіз наречену на сафарі до Африки - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Мурат показав свою наречену. Лілія зробила селфі в туалеті аеропорту "Бориспіль", представивши у кадрі в синіх штанах, білому кроп-топі та укороченій курточці кольору слонової кістки. Вона залишила волосся розпущеним, а також нанесла яскравий макіяж. Для подорожі колишній чоловік Ані Лорак вибрав біле вбрання: штани та футболку, завершивши свій образ протисонцевими окулярами.

Також закохані показали кадри з вікна свого літака, пролетівши над найвищим стратовулканом Африки та Індійським океаном.

Колишній чоловік Ані Лорак відвіз наречену на сафарі до Африки

"Пролітали Кіліманджаро ... і чудовий вид на океан", - зазначила наречена Мурата Налчаджиоглу.

Відносини колишнього чоловіка Ані Лорак та молодої дівчини з Києва розпочалися через кілька місяців після розлучення співачки та бізнесмена у грудні 2019 року. Проте кажуть, що саме Лілія зруйнувала шлюб української артистки.

Колишній чоловік Ані Лорак відвіз наречену на сафарі до Африки Мурат уже познайомив свою дочку від першого шлюбу з нареченою, а також має добрі стосунки із дочкою візажиста. Взимку закохані зі своїми дітьми навіть їздили разом до Буковелю.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак зробив два нові тату після заручин із молодою українкою.