Колишній чоловік Ані Лорак одружується з молодою коханкою

Це офіційно - колишній чоловік Ані Лорак одружується. Тепер-то надії шанувальників на те, що успішна співачка і турецький бізнесмен знову будуть разом, розвіялися. Молода кохана Мурата Налчаджиоглу показала розкішну обручку.

Колишній чоловік Ані Лорак одружується з молодою коханкою - today.ua

Про роман колишнього чоловіка успішної української співачки Ані Лорак і візажиста з Києва стало відомо незабаром після оформлення розлучення зоряної пари. З весни 2020 року парочка активно ділилася спільними фото і відео, вони багато подорожували і часто бували на батьківщині Мурата. Навесні цього року стало відомо, що закохані розлучилися. Лілія видалила всі спільні фотографії з турком і їх перестали бачити разом. Дівчина розважалася сама, а Мурат проводив час з колишньою дружиною і дочкою. Але у нього з Ані Лорак нічого не зрослося і він повернувся до 25-річної красуні.

На цей час Лілія і Мурат знаходяться в Туреччині, де бізнесмен і освідчився коханій. Відповідним фото дівчина поділилася в особистому акаунті в Інстаграм. У кадрі візажист зображена в білому топі на фоні прекрасного виду на воду і гори. На перший план вийшла її рука, яку тримає Мурат, і прекрасне колечко з діамантом на безіменному пальці. Колишній чоловік Ані Лорак одружується з молодою коханкою

"Клас, вітаю", "Вау, мої вітання. Нарешті", "Мала, будьте щасливі і любіть один одного", "Коли весілля? Супер пара", "А як же Лорак? У них все?", "Кинув знову Лорак", "А Лорак як, чи вона не проти?", "Даю максимум рік", - пишуть шанувальники і хейтери в коментарях.

Мурат і Лілія за фактом разом вже півтора року. Турок дуже часто робить романтичні жести, і що найважливіше - полюбив дочку візажиста від попередніх стосунків. Дівчинка разом з ними зараз також перебуває в Туреччині.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак показав нове романтичне фото з молодою коханкою.