Колишній коханий Тіни Кароль зробив пропозицію своїй дівчині

Неповторна Тіна Кароль втратила одного зі своїх давніх прихильників. Колишній коханий співачки - український виконавець, соліст групи "Іванушки International" Кирило Туриченко вирішив зв'язати себе узами шлюбу.

Колишній коханий Тіни Кароль зробив пропозицію своїй дівчині - today.ua

Екс-коханий Тіни Кароль схилив коліно і зробив пропозицію руки і серця своїй новій дівчині. Яскрава подія відбулася на весіллі інстаграм-блогерки Марії Солодар.

Кирило Туриченко і Тіна Кароль зустрічалися, коли майбутньому артистові було 18 років, а співачці - 16. Відносини цієї красивої пари тривали два роки.

Через багато років після розставання з Тіною Кароль, 38-річний Кирило Туриченко прийняв рішення створити сім'ю. Прямо на весіллі відомого блогера і французького підприємця, яка відбулася в Африці, соліст російської поп-групи "Іванушки International" Кирило Туриченко виконав романтичну пісню. Потім співак став на одне коліно перед своєю обраницею і запропонував стати його дружиною.

Колишній коханий Тіни Кароль зробив пропозицію своїй дівчині Кохану Кирила Туриченка звуть Дар'я Тарасова. Дівчина не працює в сфері шоу-бізнесу. Чим займається майбутня дружина українського виконавця, не відомо, чи інформація, що раніше вона була власницею ювелірного бренду.

Нагадаємо, після смерті чоловіка Євгена Огіра Тіна Кароль одна виховує сина. Співачка розповіла, які труднощі її переслідують у відносинах з дитиною.