Колишній наречений Дженнифер Лопес орендував будинок по сусідству з актрисою

Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес розійшлися дуже несподівано. Пара готувалася до весілля і шанувальники сподівалися, що, нарешті, побачать актрису в весільній сукні не тільки на екрані, але і в реальному житті. Але дива так і не сталося, і майже як "Наречена-втікачка" Джей Ло пішла від коханого за крок до вівтаря.

Колишній наречений Дженнифер Лопес орендував будинок по сусідству з актрисою - today.ua

Колишній американський бейсболіст дуже важко пережив розрив. Він не до кінця усвідомлював, що це насправді сталося, оскільки не він виявився ініціатором розлучення. Друзі спортсмена говорили, що Алекс все ще тішить надії, що він і Лопес будуть разом, попри те, що актриса повернулася до свого колишнього, актора Бена Аффлека.

Всупереч цьому, Родрігес орендував особняк з 7 спальнями і 11 ванними кімнатами в Хемптоні вартістю 5 мільйонів доларів, поки підшукує собі постійне житло на Манхеттені і в Хемптоні.

Колишній наречений Дженнифер Лопес орендував будинок по сусідству з актрисою Родрігес орендував будинок по сусідству з Лопес

Будинок знаходиться всього за 1,5 кілометрів від житла Дженніфер Лопес. У цьому місці Алекс і Джен провели минуле літо разом зі своїми дітьми. Нерухомість площею 790 квадратних метрів і територією майже півтора гектара з великим басейном актриса купила у 2013 році.

Колишній наречений Дженнифер Лопес орендував будинок по сусідству з актрисою

Будинок Лопес в Хемптоні

Однак після літа зірка може і не з'явитися в цьому місці. Нагадаємо, Дженніфер Лопес готується до переїзду заради відносин з Беном Аффлеком.

ДЖЕРЕЛОpagesix.com