Чорні квадрати: Катя Осадча показала картини, які малює зараз її 5-річний син

Українські знаменитості активно розповсюджують серед своїх підписників інформацію про те, що відбувається на території України. Катя Осадча одна з них.

Чорні квадрати: Катя Осадча показала картини, які малює зараз її 5-річний син - today.ua

З 24 лютого 2022 року Україна відбивається від нападу російських, білоруських та чеченських армійців. Росія цього дня розпочала повномасштабну війну проти нас, при цьому називаючи свої злочинні дії "визвольною операцією". Гине не тільки величезна кількість солдатів з обох боків, а й мирного населення, хоча в Росії активно говорять протилежне.

Жінки, люди похилого віку та діти ховаються по підвалах та сховищам, вагітні народжують у бомбосховищах, люди опиняються під завалами у пастці. Маленькі діти, які кожен день чують бомбардування і ракети, що розриваються, більше ніколи не будуть колишніми. Не кажучи вже про психологічні розлади.

Наприклад, незмінна ведуча програми "Світське життя" переживає цей час із двома маленькими дітьми на руках: 5-річним Іваном та 5-місячним Данилом. На щастя, старший син Каті Осадчої навчається в університеті США та знаходиться далеко за межами України.

В особистому обліковому записі в Інстаграм успішна ведуча опублікувала відео зі своїм середнім сином, який у своєму зошиті малює чорні квадрати. Чорні квадрати: Катя Осадча показала картини, які малює зараз її 5-річний син

"Іван малює останні дні такі картини", - зі сльозами на очах зазначила у публікації Катя Осадча.

Нагадаємо, дружина Віталія Кличка звернулася до росіян на тлі війни: "Зупиніть біль".