Четверо чоловіків за знаком Зодіаку, які частіше за інших зраджують своїм дружинам

Астрологи попереджають, що в залежності від того, під яким знаком Зодіаку народився чоловік, підвищується ризик, що він піде наліво. Звичайно ж, все залежить від виховання і середовища, в якому ріс ваш коханий. Але краще придивитися до партнера і весь час бути на чеку, якщо він народжений під знаком Овна, Близнюків, Козерога або Водолія.

Четверо чоловіків за знаком Зодіаку, які частіше за інших зраджують своїм дружинам - today.ua

Найбільш невірні чоловіки по знаку Зодіаку

Овен

Самовпевнені і наполегливі представники цього знака Зодіаку зраджуюсь, щоб потішити власне самолюбство. Для них це стиль життя, від якого вони ніколи не відмовляться. Флірт для них - нормальна справа, а мета завоювати нову даму - шанс проявити себе. Дружині чоловіка-Овна доведеться або піти, або закривати очі на пригоди свого "благовірного" адже він не зміниться.

Близнюки

Товариські й чарівні Близнюки, притягують до себе представниць протилежної статі. До того ж вони не проти податися потягу і стрибнути в ліжко до іншого. Попри те, що вони будуть шкодувати про свій вчинок, це не означає, що вони знову не підуть наліво. Єдиний вихід - повний контроль. Дружинам краще не відпускати своїх чоловіків на вечірки без свого супроводу. Але це не завжди можливо.

Козеріг

Представників цього знаку Зодіаку не цікавить думка інших людей. Бажаючи відпочити після довгого робочого дня, чоловік-Козеріг цілком може зустріти дівчину в барі, за приємною бесідою випити зайвого і розважитися. Більш того, після таких вечірніх посиденьок на ранок він готовий гори звернути і домагатися нових цілей. Якщо вам дістався такий чоловік, то краще, що жінка в цій ситуації може зробити - це бути різною. Кожен день. Вона повинна бути винахідливою в ліжку і знати, чим вразити Козерога. Але важливо для себе вирішити, чи готові ви грати різні ролі все своє життя.

Водолій

Чуттєві чоловіки-Водолії не проти розважитися на одну ніч. Ось тільки пасію вони не готові завойовувати, а більш схильні вмовляти, тиснути на жалість і плакатися в жилетку. Представники цього знака постійно борються з внутрішніми демонами, з почуттям постійної самотності, яке заглушають швидкоплинними інтрижками. Дружині в цій ситуації залишається тільки одне, бути завжди поруч з "благовірним" і стежити за кожним його кроком.

Нагадаємо, астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, під якими народжуються діти з унікальними здібностями.

ДЖЕРЕЛО7days.ru