Чотири зачіски, які підходять усім жінкам і ніколи не вийдуть із моди

Незалежно від мінливості модних тенденцій, класика завжди залишається в тренді. Актуальність та стиль деяких жіночих зачісок складно спростувати, вони підходять усім жінкам без винятку і у будь-якому віці.

Чотири зачіски, які підходять усім жінкам і ніколи не вийдуть із моди - today.ua

Піксі - ідеальний вибір для тих, хто віддає перевагу коротким стрижкам. Ця укорочена жіноча зачіска не вимагає укладання та складного догляду. Достатньо вимити голову та висушити волосся феном. Піксі дозволяє створювати романтичні, жіночні та зухвалі образи на будь-який випадок життя.

Боб – безсмертна класика жіночих стрижок. Боб будь-якої довжини, укорочений, середній чи подовжений, завжди виглядає елегантно та вишукано. Ця зачіска не вимагає складного догляду, але за необхідності дозволяє створювати різноманітні образи. Чотири зачіски, які підходять усім жінкам і ніколи не вийдуть із моди Хвилясті локони - підходять всім жінкам без винятку. Волосся необхідно підстригти "під лінійку", найкраще на рівні плечей. Завивати в спіральки локони можна за допомогою плойки, бігуді або прасування.

Багатошаровий каскад - ця жіноча стрижка багато років тому була вигадана в Голлівуді. Зачіска завжди виглядає чудово, не вимагає складного укладання. Каскад можна підібрати під будь-який тип обличчя, тоді стрижка приховуватиме недоліки та підкреслюватиме переваги жіночої особи.

Нагадаємо, раніше стилісти назвали найефектнішою та модною стрижкою 2022 року – подовжений боб без чубчика. Як підібрати зачіску за формою обличчя?