Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини

Весна пролетіла непомітно, через два тижні вже буде літо, а значить, спека не забариться. Власницям довгого волосся і волосся середньої довжини влітку не просто, тому що їм набагато спекотніше, ніж володаркам коротких стрижок. А тому ми пропонуємо вам спробувати чотири найстильніші та зручні укладання на майбутній сезон.

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини - today.ua

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини

Мальвінка

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини Для володарок довгого волосся та волосся середньої довжини можна полегшити зачіску за допомогою "мальвінки". Частину верхніх локонів можна підняти вгору і зібрати в пучок, тим самим зменшивши густоту основної довжини. Або ж передні локони і волосся з верхівки прибрати назад і заколоти красивою шпилькою або зафіксувати резинкою.

Пучок

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини Найпрактичніша зачіска, яка підійде ідеально і для повсякденного життя, і для особливого випадку. Волосся можна прибрати в гладку зачіску чи підкрутити їх на плойку або накрутити на бігуді, а потім укласти в розпатланий пучок.

Низький хвіст

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини Любителькам мінімалізму та суворості – низький хвіст стане ідеальним варіантом. Таку зачіску у спеку можна робити жінкам серйозних професій, де є суворий дрес-код. Волосся можна зафіксувати резинкою-невидимкою, обернути вільним пасмом, або вдатися до цікавого способу укладання, щоб надати зачісці інтересу (перше фото).

Кіски

Чотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжиниЧотири найстильніші та найзручніші зачіски на жарку пору року для волосся різної довжини Як і раніше, у тренді тонкі кіски з 90-х. З їхньою допомогою можна прибрати волосся з обличчя. Популярність набирає тренд 00-х - колоски, а також цікаві плетіння (але стримані), які хочеться розглядати знову і знову.

Нагадаємо, названо чотири зачіски, які нікому не йдуть і можуть зіпсувати навіть справжню красуню.