Чотири найзліші свекрухи по знаку Зодіака

Зустрічаються свекрухи, які категорично не підтримують вибір сина і не приймають невістку в сім'ю. Астрологи кажуть, що багато в чому в цих ситуаціях винні зірки. Саме знак Зодіаку, під яким народилася жінка, впливає на те, якою вона буде свекрухою.

Чотири найзліші свекрухи по знаку Зодіака - today.ua

Рак

Жінки цього знака Зодіаку дуже прив'язані до своїх синів, тому довірити долю свого улюбленця чужій дівчині не можуть. Свекруха-Рак після весілля сина продовжує його опікати, вона може заявитися в дім молодят, перевірити порядок, наявність домашньої їжі в холодильнику, переглянути шкарпетки та білизну. А потім ще й закотить скандал, щоб невістка не розслаблятися.

Овен

Жінки-Овни люблять, щоб все відбувалося так, як вони цього хочуть, тому нерідко стають авторитарними дружинами, а потім і свекрухами. Мамочка-Овен буде висловлювати своє невдоволення грубо і прямо в очі невістці з кожного приводу. В глибині душі, представниці цього знака Зодіаку нервують через зниження свого впливу на сина, що обов'язково відбувається, коли він одружується.

Чотири найзліші свекрухи по знаку Зодіака Скорпіон

Жінка-Скорпіон може бути відмінною свекрухою, але тільки в тому випадку, якщо молода сім'я оселиться в іншому місті, а краще - на іншому континенті. Не варто навіть розглядати варіант життя з нею під одним дахом. Дуже скоро сім'я сина почне набридати Скорпіонші, а найслабшою ланкою, на яку вона буде "бризкати накопиченою отрутою" стане невістка.

Діва

Свекрухи, що народилися під цим знаком Зодіаку, занадто педантичні в побуті, що може звести з розуму будь-якого, хто опиниться з нею під одним дахом. Свекруха-Діва замучить невістку обмеженнями, вимогами, читанням моралей і списками рекомендацій.

Нагадаємо, раніше астрологи назвали три знака Зодіаку, яким крупно пощастить в кінці травня 2021 р